Haló noviny

Haló noviny – levicový deník

Haló noviny jsou levicový deník, který vychází od roku 1991. Haló noviny jsou úzce spojeny s Komunistickou stranou Čech a Moravy (KSČM), jejíž předseda (Vojtěch Filip) obhajuje diktátora a masového vraha Vladimira Lenina – Masový vrah Lenin je vzor pro předsedu KSČM.

Názvem deník navazuje na starší tituly – pražský, který byl vydáván od roku 1929 a na jehož vzniku se podílel mj. Julius Fučík.

Haló noviny byly od počátku čistě stranickým deníkem, prezentujícím převážně názory komunistů (KSČM) a jí blízkých organizací, hnutí a osob, osob levicově orientovaných, případně představitelů odborových organizací.

Deník obdobně jako KSČM se svým zaměřením prezentuje jako vyhraněně levicový, antikapitalistický, antifašistický, antimilitaristický, prosocialistický a marxistický, kriticky a antikapitalisticky hodnotí společnost v období po sametové revoluci v roce 1989, kriticky se staví k průběhu evropské integrace.

Na stránkách Haló novin naleznete příspěvky od Vojtěcha Filipa, Miroslava Grebeníčka, Jaroslava Kojzara, Milana Krajči, Stanislava Grospiče, Zdeňka Maršíčka, Marty Semelové a mnoha dalších komunistů. Také zde naleznete příspěvky obhajující komunistickou genocidu.

Haló noviny obhajují fašistický režim, který panuje v současném Rusku (článek s videem zde). Víte o tom, že nějvětší mešina na světě je v Rusku? Víte o tom, že Putin tvrdí: „Islám podporujeme a podporovat budeme!“ – video zde. Víte o tom, že Putin otevřeně vyvyšuje islám a korán – video zde?!